Hakkımızda - Neolife Tıp Merkezi

Hakkımızda

Kanser tanı ve tedavisinde; üst düzey teknoloji ve yetkin ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısı ile çağdaş sağlık hizmeti sunan Neolife Tıp Merkezi 2010 yılı sonunda hizmete girmiştir.

Onkolojik uygulamalarda; ulusal, uluslararası kalite standartlarında, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığımız yolda 2011 yılında ISO 9001-2008, 2013 yılında ise JCI akreditasyon sertifikalarını alarak sunduğumuz sağlık hizmetinde kalitemiz tescillenmiştir. Merkezimiz 2016 yılında yapılan JCI denetimi ile yeniden akredite edilmiştir.

Merkezimiz onkolojik tedavi hizmetlerindeki başarısı ile dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hastalara da her türlü tanı ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Uluslararası Hasta Hizmetleri bölümümüz farklı ülkelerden gelen hastaların konaklama, tercüme, transfer gibi ihtiyaçları için 7/24 hizmet sunmaktadır. Ekimiz, hasta ile ülkesindeki ilk iletişimden, İstanbul Neolife’a gelişi, tanı ve tedavi hizmetlerini alması ve ardından ülkesine dönme sürecine kadar her noktada profesyonel şekilde, titizlikle ilgilenmektedir.

İstanbul Neolife modelinin Türkiye’de ulaşmış olduğu başarılı profil ile 2013 yılı sonunda Romanya Bükreş’te ikinci Neolife Tıp Merkezi açılmış, 2016 yılında ise Romanya Yaş’ta Neolife Vital adını verdiğimiz yeni merkezimiz hizmete girmiştir. Attığımız bu adımlar ile uluslararası platformda belirlenen hedeflere bir adım daha yaklaşılmıştır. Hedefimiz; ulaşılmış olan başarının, hizmet kalitesinin ve elde edilen hasta-hekim memnuniyetinin artırılarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Komşu coğrafyada açtığımız irtibat ofisleriyle hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları devam etmektedir.

Misyonumuz

Başta onkolojik hastalıklar olmak üzere, tanı ve tedavide üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunan kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Onkolojik uygulamalarda ulusal – uluslararası kalite standartlarında yurtiçi – yurtdışında birçok merkezle hizmet veren referans bir kurum olmaktır.

Kalite Politikamız

Başta onkolojik hastalıklar olmak üzere, tanı ve tedavide üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunan kurum olmaktır.

Neolife Tıp Merkezi, onkoloji odaklı sağlık hizmetlerini müşteri memnuniyeti temel ilkesi ile uluslararası standartlara uygun olarak sunmaktadır. ISO 9001-2008 ulusal kalite yönetim sistemini etkin kullanan, sürekli iyileştiren, hasta haklarını koruyan, kalite hedeflerini tüm çalışanlarına benimseterek yaşatan bir kurumdur.

İnsan Kaynakları Politikamız

Holding şirketlerinin hedeflerine ulaşması için gerekli olan insan kaynağının etkin şekilde kullanımını sağlayarak stratejik insan kaynakları yönetimi yapıyoruz.